Szybsze dostarczanie aplikacji z JBoss Enterprise Application Platform

W tym artykule omówiony zostanie temat usługi Red Hat, jaką jest JBoss Enterprise Application Platform. Jeżeli interesuje Państwa tematyka dostarczania aplikacji, to ten tekst z pewnością dostarczy wielu istotnych informacji. Wielu twórców boryka się z problemem poszukiwania odpowiedniego oprogramowania, ponieważ na rynku znaleźć możemy mnóstwo różnorodnych opcji, które jednak nie zawsze nas satysfakcjonują. Wybór odpowiednich produktów służących do tworzenia aplikacji może znacząco usprawnić ten proces i zapewnić wiele ułatwień. Wszystkich zainteresowanych taką tematyką serdecznie zapraszamy do lektury i mamy nadzieję, że uda nam się przybliżyć Państwu ciekawy produkt, jakim jest Red Hat JBoss Enterprise Application Platform!

Red Hat – marka dla profesjonalistów

Red Hat jest bardzo znaną marką, która często wykorzystywana jest przez przedstawicieli branży IT. Jest to amerykańska firma zajmująca się tworzeniem oprogramowania open-source. Jej głównym produktem jest dystrybucja Linuxa (Red Hat Enterprise Linux – RHEL). Firma angażuje się w rozwój wolnego oprogramowania i oferuje użytkownikom bardzo wiele różnorodnych rozwiązań, pozwalających na usprawnienie pracy w przedsiębiorstwie. Producent oferuje wiele różnych pakietów oraz subskrypcji, zapewniając klientom dostęp do aktualizacji i możliwość korzystania z najnowszych rozwiązań dostępnych na rynku. RHEL to niejedyny (choć najpopularniejszy) produkt marki Red Hat – w jej portfolio możemy szukać oprogramowania służącego do najróżniejszych celów, głównie do zastosowania profesjonalnego.

Platforma Red Hat JBoss

rh7

Zadaniem platformy Red Hat JBoss jest umożliwienie budowy i wdrażania aplikacji Java EE. Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich klientów, którym zależy na szybkim dostarczaniu aplikacji. Dlaczego? Przede wszystkim jest to oprogramowanie przystosowane do bardzo szybko zmieniających się potrzeb twórców nowoczesnych rozwiązań sieciowych. Zastosowanie tej platformy pozwala na uzyskanie dostępu do wielu różnych narzędzi, które służą do tworzenia aplikacji sieciowych, ale także do zarządzania danymi i innych celów. Narzędzie te odpowiadają za automatyzowanie wielu procesów, co w konsekwencji oznacza usprawnienie pracy firmy, przyspieszenie wielu procedur, a co za tym idzie – rozwój firmy. Aby móc cieszyć się efektywnym działaniem rozwiązań służących do tworzenia aplikacji, należy skupić się na integracji wszystkich systemów i umożliwić im współdzielenie danych – dzięki temu wszystkie procesy będą mogły przebiegać sprawnie i bez większych problemów.

Najistotniejsze zalety platformy Red Hat JBoss:

  • uproszczenie wdrożenia Java EE;
  • elastyczny model subskrypcji, pozwalający na wprowadzanie zmian w miarę rozwoju przedsiębiorstwa i zmiany jego potrzeb;
  • optymalizacja pod kątem chmury i kontenerów – te dwa rozwiązania wciąż uważane są za stosunkowo nowe w branży IT, jednak korzystanie z nich może przynieść szereg korzyści, na które powinien zwrócić uwagę każdy z twórców aplikacji;
  • bardzo proste zarządzanie, konfiguracja i administracja – łatwość eksploatacji to istotny czynnik, który może przekładać się na ogólne usprawnienie pracy przedsiębiorstwa i eliminuje wiele możliwych utrudnień;
  • intuicyjny, zaktualizowany interfejs konsoli zarządzania, dzięki któremu użytkownik uzyskuje wygodny dostęp do wszystkich funkcjonalności oraz ustawień.

JBoss Enterprise Application Platform – dlaczego warto wybrać ten produkt?

jboss

Red Hat JBoss Enterprise Application Platform to specjalistyczna platforma, której zadaniem jest udostępnienie narzędzi służących do tworzenia i wdrażania aplikacji. Jej zastosowanie gwarantuje przede wszystkim bezpieczeństwo, skalowalność oraz wydajność. Produkt ten dedykowany jest głównie deweloperom, którzy na co dzień zajmują się tworzeniem oraz wprowadzaniem na rynek nowatorskich aplikacji. Zastosowanie tego rozwiązania może wpłynąć pozytywnie na przykład na zwiększenie produktywności, ponieważ platforma ta może współpracować z różnymi strukturami (na przykład Java), a to sprawia, że tworzone aplikacje są wyjątkowo nowoczesne. Architektura platformy Enterprise wyróżnia się przede wszystkim elastycznością – wszystkie wykorzystywane rozwiązania mogą zostać maksymalnie dopasowane do potrzeb i wymagań klientów, a następnie zmieniane, jeśli nastąpi taka konieczność. Dzięki temu, że rozwiązania Red Hat dostarczane są klientom w formie subskrypcji, uzyskują oni możliwość dowolnego zarządzania procesem tworzenia i wdrażania aplikacji. Jak wszystkie rozwiązania z serii Red Hat Enterprise, tak również platforma JBoss cechuje się bardzo elastycznymi możliwościami konfiguracji oraz zarządzania – zachodzące procesy mogą być kontrolowane na każdym etapie, a intuicyjny interfejs pozwala na wygodne sterowanie  wszystkimi funkcjonalnościami platformy. To rozwiązanie na pewno przypadnie do gustu wielu, nawet najbardziej wymagającym, klientom i pozwoli im na tworzenie wielu wyjątkowych aplikacji.

Gdzie najlepiej zaopatrzyć się w rozwiązania od Red Hat?

Jeżeli są Państwo zainteresowani zakupem opisanej powyżej platformy do tworzenia aplikacji, zachęcamy do skorzystania z usług profesjonalnego dystrybutora, jakim jest na przykład thomas it. W naszej ofercie posiadamy bardzo wiele produktów marki Red Hat, od subskrypcji Red Hat Enterprise Linux po opisaną w tekście JBoss Enterprise Application Platform. Wszystkich klientów zainteresowanych zakupem przez proces wyboru i konfiguracji przeprowadzą nasi konsultanci. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz zakupów!

Jesteśmy przekonani, że lektura powyższego artykułu pomogła Państwu w bliższym zapoznaniu się z tematyką ciekawego rozwiązania JBoss Enterprise Application Platform! Niezdecydowanych klientów, którzy borykają się z wątpliwościami lub problemami dotyczącymi poruszonego tematu, zachęcamy do konsultacji z ekspertami thomas it, którzy z chęcią odpowiedzą na wszelkie pytania! Pracownicy thomas it to doświadczeni w branży konsultanci, którzy na co dzień pracują z oferowanymi w sklepie rozwiązaniami i są w stanie dobrać idealne produkty dla potrzeb każdego z klientów, niezależnie od wielkości czy specyfiki działania konkretnego przedsiębiorstwa.

Kontakt poprzez e-mail: info@thomas-it.pl lub telefonicznie: 32 444 94 30

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here