Czy kupno lajków faktycznie jest dobrym pomysłem

Ponad miliard ludzi posiada profil na Instagramie. W tej liczbie ponad 500 milionów to aktywni użytkownicy, zamieszczający codziennie ponad 100 milionów zdjęć i różnych innych publikacji. Żeby mieć jeszcze pełniejszy obraz siły tego portalu społecznościowego warto wiedzieć, że codziennie użytkownicy pozostawiają ponad 4 miliardy reakcji w postaci lajków, polubień i komentarzy.

Ta garść rosnących nieustannie danych statystycznych pokazuje, że nikomu nie będzie łatwo zaistnieć w tym instagramowym świecie. Rodzi się więc pytanie co zrobić, aby przebić się ze swoim profilem i choć nieznacznie zbliżyć się do najpopularniejszych kont. Są na to różne sposoby.

Działanie organiczne w budowaniu profili na Instagramie

Działanie organiczne jest najczęstszą drogą działania początkujących osób funkcjonujących w mediach społecznościowych. Jest to bezpłatna forma powiększania zasięgów i zdobywania obserwatorów oraz polubień. Metoda ta jest darmowa co nie oznacza, że jest „bezkosztowa”.

Zasięg organiczny buduje się mozolną pracą własną i absorbuje bardzo dużo czasu. Ktoś kiedyś powiedział, że „czas to pieniądz” i w przypadku działania organicznego na Instagranie ten czas jest nie do odzyskania.

Kupowanie lajków jest ryzykowne ale bardzo opłacalne

Jedną z popularnych form rozwijania profili w mediach społecznościowych jest wykorzystywanie ofert serwisów, oferujących płatną obsługę tych kont. Jest to bardzo rozsądne rozwiązanie zwłaszcza, kiedy zależy nam na szybkim osiągnięciu jak największej popularności. W ramach obsługi serwisowej wykorzystywane są pakiety płatnych reakcji obejmujących lajki, polubienia, komentarze. Serwisy oferujące taką obsługę spełniają rolę „moderatorów” dbających o sprawne budowanie zasięgów. Profesjonalny serwis moderujący profil na Instagramie w sposób trafny dobiera grupę odbiorców budujących społeczność danego konta. Największą zaletą takiego rozwiązania jest oszczędność czasu i bardziej efektywne działanie.

Kupowanie tego rodzaju usługi jest obarczone pewnym ryzykiem. Algorytmy Instagrama są bardzo wyczulone na niezgodne z regulaminem działanie i w sposób bardzo szybki wychwytują fałszywe reakcje pochodzące z tak zwanych martwych kont. Najczęściej kończy się to cięciem zasięgów, a w skrajnych przypadkach blokadą konta. Aby temu zapobiec należy starannie wybrać serwis, któremu zleca się płatną obsługę i moderowanie kont. Dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług jednej z najlepszych na rynku internetowym firm, którą jest serwis Polskielajki.pl.

Polskielajki.pl serwis moderujący konta Instagramowe

Polskielajki.pl jest serwisem zaliczanym do czołówki moderatorów kont Instagramowych. W swojej ofercie serwis posiada wiele propozycji poczynając od płatnych pakietów lajków po w pełni profesjonalną obsługę kont na Instagramie. Tym co wyróżnia Polskielajki.pl jest to, że wszystkie działania prowadzone są w oparciu o rzeczywiste aktywne konta intagramowe. Jest to bardzo istotne, ponieważ dzięki temu promowany profil zyskuje autentycznych aktywnych obserwatorów, dzięki czemu algorytmy zaczynają wysoko pozycjonować profil.

Czy opłaca się kupować lajki?

Najlepszą odpowiedzią jest przeprowadzenie prostej obserwacji i analizy kont posiadających największe zasięgi i największe społeczności na Instagramie. Zdecydowana większość tych kont korzystała lub nadal korzysta z kupowania pakietów lajków. Jeśli cała strategia oparta na częściowym kupowaniu popularności będzie dobrze przemyślana i odpowiednio przeprowadzona nikt się nie zorientuje na trochę naciągniętej promocji. Nie ma w tym nic zdrożnego, a każda dobrze zaplanowana droga rozwojowa może doprowadzić do zakładanego celu zdecydowanie szybciej niż mozolna codzienna praca nad organicznym budowaniem profili.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here