etui

Jeśli chcesz nie tylko zabezpieczyć swój nowy telefon, ale i zmodyfikować jego wygląd, idealną dla Ciebie propozycją będzie etui z własnym nadrukiem. To ciekawa opcja dedykowana szerokiemu gronu odbiorców, którym zależy na personalizacji urządzenia i jego lepszym dopasowaniu do swoich zainteresowań i estetycznych preferencji. Co warte podkreślenia, przygotowanie takiego etui nie jest drogie, a samo projektowanie nadruku nie zajmuje wiele czasu.

Kreator etui – co to takiego?

Przygotowanie pokrowca z indywidualnym nadrukiem wymaga skorzystania z usług firmy zapewniającej dostęp do prostego w obsłudze kreatora etui. To internetowe narzędzie, które daje możliwość podzielenia powierzchni pokrowca na wybraną przez użytkownika liczbę pól, a następnie wklejenie w wolne miejsca samodzielnie wybranych grafik lub fotografii. Użytkownik ma zwykle możliwość skorzystania z darmowego katalogu zdjęć i grafik, może również sięgnąć po własne fotografie. Wówczas są one automatycznie skalowane do rozmiaru pokrowca, dzięki czemu zachowują dobrą jakość. Przygotowanie etui z własnym nadrukiem przy pomocy internetowego kreatora zajmuje zaledwie kilka chwil i jest zadaniem niezwykle prostym w realizacji – taki projekt wykonana każdy, nawet osoba nieznająca się na grafice.

Komu spodoba się kolorowe etui?

Pokrowiec z całkowicie lub częściowo zadrukowaną powierzchnią to doskonała propozycja dla każdego, kto szuka barwnej ozdoby i jednocześnie skutecznej formy zabezpieczenia dla swojego telefonu. Przygotowanie etui z własnym nadrukiem w szczególności powinno spodobać się osobom stawiającym na indywidualizm, chcącym odróżnić się od innych. W związku z tym takie pokrowce najczęściej wybierane są przez młode osoby, choć nic nie stoi na przeszkodzie, by sięgali po nie również dorośli, w tym seniorzy. Pokrowiec z prywatnym zdjęciem może być dobrym pomysłem na prezent dla mamy czy babci, zwłaszcza jeśli do jego zdobienia wykorzystamy rodzinne – pamiątkowe fotografie. Taki case można zamówić również na prezent dla chłopaka czy dziewczyny, umieszczając na jego powierzchni wspólne zdjęcie uzupełnione krótkim tekstem.

Za sprawą nowoczesnych technologii poligraficznych przygotowanie osobistego nadruku na etui, wykorzystując do tego celu prywatne zdjęcia, nie jest zadaniem trudnym i każdy, kto marzy o spersonalizowanym pokrowcu, może to zrobić. Po taki pokrowiec warto sięgnąć, gdy chcemy odmienić wygląd telefonu, dopasować go do własnych upodobań, nadać mu bardziej osobisty charakter. Etui z nadrukiem to także doskonały pomysł na prezent dla bliskich.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here