Gdzie tanio zarejestrować domenę?

Gdzie tanio zarejestrować domenę internetową? To pytanie zadaje sobie każdy, kto myśli o rozpoczęciu swojej przygody z tworzeniem stron internetowych. W dzisiejszych czasach coraz więcej osób decyduje się na stworzenie strony internetowej, ze względu na rosnące zainteresowanie branżą e-commerce, która została wyceniona w Polsce na ponad 40 miliardów dolarów.

Branża e-commerce to inaczej branża handlu internetowego, czyli bardzo popularne w ostatnim czasie sklepy internetowe. Chęć prowadzenia sklepu internetowego rodzi konieczność posiadania własnej strony internetowej, co z kolei zmusza do konieczności rejestracji domeny oraz zakupu hostingu. Domena to inaczej nazwa strony internetowej, którą wpisuje się w przeglądarkę, a hosting to inaczej serwer, na którym przechowuje się wszystkie dane dotyczące naszej strony internetowej.

Zakup domeny oraz hostingu jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej. Bez tego założenie strony jest praktycznie niemożliwe. Warto zatem zdać sobie sprawę z tego, że stworzenie strony internetowej wiąże się z pewną inwestycją na samym początku. Na szczęście ofert dotyczących rejestracji domen oraz hostingu istnieje na rynku całe mnóstwo, w związku z czym możemy zakupić domenę oraz hosting w naprawdę przyzwoitej cenie.

Domeny internetowe

Bardzo ciekawym rozwiązaniem wydają się być tanie domeny na kru.pl. Serwis ten oferuje swoim klientom dostęp do bardzo rozległej bazy domen już od 9.89 zł za cały rok użytkowania. Sama rejestracja domen internetowych w kru.pl opiera się na zakupie domeny i połączeniu jej z wykupionym wcześniej hostingiem. Serwis kru.pl jest godny polecenia szczególnie osobom, które dopiero rozpoczynają przygodę z tworzeniem własnych stron internetowych. Możemy tam nabyć domeny oraz hosting w bardzo niewielkich cenach, co jest szczególnie ważne, gdy dopiero uczymy się tworzyć strony internetowe. Jeśli już nabierzemy wprawy w tworzeniu stron, możemy wówczas skorzystać z bogatszej oferty, którą również możemy znaleźć na stronie kru.pl.

Więcej: https://www.kru.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here