Steam Deck Valve

Jeżeli siedzisz w temacie gier, bo sam jesteś dość zapalonym graczem, powinieneś już wiedzieć, czym jest nowoczesna konsola Steam. W razie czego twoje wątpliwości zostaną zaraz rozjaśnione. Konsola przenośna Steam Deck od Valve to nic innego jak nowe urządzenie marki Valve, które zostało stworzone z myślą o przygotowaniu konkurencji dla popularnego modelu marki Nintendo, czyli konsoli Nintendo Switch.

Projekt okazał się strzałem w dziesiątkę. Pomimo tego, że Nintendo ma już swoje liczne grono stałych fanów, to jednak niektórzy z nich zaczęli stopniowo odchodzić do innych marek, wykazując zainteresowanie także produktami Valve. Jeżeli lubisz konsole przenośne i tylko z takich chcesz skorzystać, wariant konsoli Steam powinien ci się spodobać. Nie można jednak powiedzieć, że konsola Steam jest inną wersją konsoli Nintendo Switch. To jednak coś zupełnie innego. Jest to bowiem sprzęt, na którym odpalisz wyłącznie gry z zewnątrz – te, z których dotychczas korzystałeś na swoim stacjonarnym komputerze.

Opcja ta ma jednak swoje niewątpliwe plusy. Steam Deck to przenośna konsola Valve, która właśnie dzięki swojej przenośnej budowie pozwala ci cieszyć się ulubionymi tytułami w dowolnym miejscu. Już nie musisz zabierać ze sobą laptopa do łóżka i ryzykować niewygodą, by skończyć kolejny etap gry. Nie musisz też targać go do pociągu i brać w długą podróż, bojąc się o to, że ktoś ci go ukradnie, bo możesz po prostu zastąpić go znacznie poręczniejszą i wygodniejszą w użyciu konsolą o dużo mniejszym gabarycie. A życie warto sobie ułatwiać. Oczywiście konsole Steam występują w paru różnych wariantach, tak więc dobrze by było, gdybyś posprawdzał sobie ich różne modele i postarał się wybrać taki, który spełni twoje potrzeby jako gracza. Zwróć uwagę na procesory, pamięć RAM, a także i rozdzielczość. Jeżeli natomiast chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, możesz zajrzeć na stronę lowcygier.pl. Dowiesz się z niej chociażby tego, jakie tytułu gier będą kompatybilne z tą konsolą.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here